EBOOK
Balance v životě

Jsem maminkou dvou dospělých dětí vysokoškoláků a ženou  báječného muže. Na gymnáziu jsem závodně tancovala, na vysoké škole jsem byla cvičitelkou aerobiku a zdravotní ťelesné výchovy. Cvičím jógu, chodívám do divadla a na výstavy umění, snažím se starat  o dům a zahradu - je to moje relaxace. Nedělám to všechno často. Protože jsem zároveň i ženou ve vedoucí funkci. Moje zaměstnání mě moc baví a naplňuje, mám ho ráda. Věnuji mu podstatnou část svého života. Nejsem ale workholik. Mohla bych jen pracovat, ale asi bych brzy vyhořela. Ztratila bych kontakt s okolím, zničila si vztahy, ztratila přátele a hlavně inspiraci, kreativitu a nakonec bych toho v práci zvládala méně. 

Duševní rovnováha je důležitá i pro práci. Ono je totiž vidět v řeči těla, jak se člověk cítí a co si asi myslí. A pokud má být někdo silným leaderem, autentickým člověkem, který má ostatní motivovat a směrovat, měl by být vyvážená osobnost. Člověk, kterému budou ostatní věřit a budou se moci o něho opřít. Trávit čas aktivní relaxaci není ztráta času, ale součást celku. Dlouhodobá investice do sebe, kterou pocítí i okolí. Aby mě měli rádi druzí, musím mít ráda sama sebe. To řekl jeden moudrý muž.

Nechci nikomu radit. To ani nejde. Každý jsme jiný a v jiné situaci. Ebook proto obsahuje praktické poznatky z mého života. Sdílím v něm své názory, které jsem získala díky dlouholetým zkušenostem, které jsem sama zažila. Žádnou teorii.

Proč je v životě důležitý balance. Duševní rovnováha je důležitá. I pro práci. Ono je totiž vidět v řeči těla, jak se člověk cítí a co asi myslí. 

Proč je v životě důležité dělat chyby​. Pro člověka je těžké, když není hvězdný. Je ale dobré dovolit sobě i ostatním dělat chyby - ale také se z nich učit. 

Proč je pohyb tak důležitý pro náš život. Chceme být zdraví na těle i na duchu, dobře vypadat a dožít se vysokého věku - jak ale na to.

STÁHNOUT EBOOK