25.06.2018
To je věta mojí babičky, kterou si pamatuji z dětství. Myslím, že není třeba komentáře.
Když pořád něco odkládáme, nikdy nic nezměníme.
Novinky na email
Uklízení posiluje zdraví
Po ulici „potom“ dojdeme do domu „nikdy“